Gwatemala 2018

Ruszaj z Lokalsami poza utarte szlaki. Tym razem zabierzemy Was do Gwatemali.

Gwatemala 2018

Lokalizacja

Antigua Guatemala, Gwatemala

Program

Pobierz (PDF)

Czas

Do ustalenia

Terminy wypraw

14.02 - 01.03
01.03 - 15.03
02.04 - 16.04
14.11 - 29.11
02.12 - 17.12

Cena

8500zł

O wydarzeniu

Hiper Promo!

Jedź do Gwatemali za free. Zbierz, oprócz siebie 6 osób, a my odwdzięczymy się Tobie stawiając cały wyjazd. Dostaniesz od nas bilety lotnicze i wszystko to, co zawarte jest w programie. Nie wahaj się i dzwoń po wszystkich znajomych, opowiedz o World By Locals i ruszaj ku przygodzie.
Jeśli nie dasz rady zebrać 6 osób, nie przejmuj się, nie wszystko stracone. Żeby docenić twój trud, mamy dla Ciebie opcje numer dwa. Wystarczy, że zbierzesz oprócz siebie jeszcze 3 osoby, a my kupujemy dla Ciebie bilety lotnicze! Czyż to nie wspaniała wiadomość 🙂

Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, a czasu do wylotu nie zostało za wiele.

Powodzenia!

Gwatemala jest przepięknym krajem gdzie dzika natura miesza się ze starymi tradycjami Majów i urokiem kolonialnych miasteczek. Miejscem gdzie ogień wulkanów łączy się z turkusowym kolorem Morza Karaibskiego i soczystą zielenią dżdżystej dżungli. Kraj ten to światowa stolica produkcji kawy i destylacji wyśmienitych rumów. To wielowiekowe tradycje kulturalne i gorące rytmy muzyki latynoskiej. To świat tak inny od naszego, że każda chwila spędzona na tej ziemi jest niezapomnianym przeżyciem. Podczas dwutygodniowej wycieczki odwiedzimy najważniejsze miejsca w Gwatemali: ANTIGUA, PANANJACHEL, SAN PEDRO DE LA LAGUNA, CHICHICASTENAGO, SEMUC CHAMPAY , TIKAL, LIVINGSTONE. Wyprawa do tego uroczego zakątka Ameryki Łacińskiej pozwoli nam doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Poznamy prekolumbijskie wierzenia, zamieszkamy w kolonialnej dawnej stolicy, zawitamy u miejscowego „diabła Maximona” z Atitlan, zapuścimy się w tropikalną dżunglę tropiąc jaguary by wreszcie móc odpocząć na Karaibskich plażach. Jednak to wszystko tło dla prawdziwej przygody. Dla wspięcia się na aktywny wulkan, gdzie w otoczoniu innych dymiących wulkanów spędzimy noc pod rozgwieżdżonym niebem. Dla raftingu na Cahabon - najbardziej burzliwej rzece Ameryki Łacińskiej i eksploracji jaskiń z podwodną rzeką w Lanquing. Oraz dla niesamowitego zachódu słońca podziwianego ze starożytnych ruin Majów w Tikal.