Kulinarna Tajlandia

Ruszaj z Lokalsami i Foodkrywcami na podbój Tajlandii. Zasmakuj się w świadomym podróżowaniu.

Kulinarna Tajlandia

Lokalizacja

Bangkok, Tajlandia

Program

Pobierz (PDF)

Czas

Do ustalenia

Terminy wypraw

14.02 - 25.02
26.03 - 06.04

Cena

6000zł

O wydarzeniu

Hiper Promo!

Jedź do Tajlandii za free. Zbierz, oprócz siebie 6 osób, a my odwdzięczymy się Tobie stawiając cały wyjazd. Dostaniesz od nas bilety lotnicze i wszystko to, co zawarte jest w programie. Nie wahaj się i dzwoń po wszystkich znajomych, opowiedz o World By Locals i ruszaj ku przygodzie.
Jeśli nie dasz rady zebrać 6 osób, nie przejmuj się, nie wszystko stracone. Żeby docenić twój trud, mamy dla Ciebie opcje numer dwa. Wystarczy, że zbierzesz oprócz siebie jeszcze 3 osoby, a my kupujemy dla Ciebie bilety lotnicze! Czyż to nie wspaniała wiadomość 🙂

Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona, a czasu do wylotu nie zostało za wiele.

Powodzenia!

Posmakujesz podróży bez pośpiechu i zadęcia - to jak wypad z przyjaciółmi! Idealna sprawa, gdy podróżujesz sam. Zatrzymasz się w lokalnych guesthousach, knajpach i poznasz Tajów, z którymi się przyjaźnimy Poznasz 3 twarze Tajlandii: szalony Bangkok, świątynie północy i rajskie południe Masz wsparcie dwóch podróżników z dużym stażem w smakowaniu świata Odkryjesz tajemnice tajskiej kuchni - aż 3 kursy gotowania! Zakochasz się w Tajlandii i przeżyjesz 2 najsmaczniejsze tygodnie życia! Tajlandia nazywana „krainą uśmiechów” to najbardziej rozwinięty turystycznie kraj Południowo-Wschodniej Azji. Nie bez przyczyny – tutejsze wyspiarskie wybrzeże jest jednym ze światowych cudów natury. Rafy koralowe, tropikalne lasy równikowe i temperatury przekraczające 30˚C czynią z niej wymarzoną wakacyjną lokalizację. Prócz tego sielskiego obrazu, to również kraj o bogatym profilu kulturowym i dawna potęga regionu znana pod nazwą Syjam. Rozrzucone po Bangkoku świątynie pozwalają zaczerpnąć buddyjskiej duchowości a obraz żywiołowych targów i trąbiących kierowców tuk-tuków to prawdziwa Azja w pigułce. Natomiast wyspa Koh Mak jest przeciwieństwem masowej turystyki i pozwoli każdemu na znalezienie cichego zakątka plaży dla siebie. Chcesz zobaczyć zachód słońca na bezludnej plaży, odkryć na skuterze wodospady w głębokiej tajskiej dżungli, pojechać prywatną motorówką na wyspy nie wspomniane w żadnym przewodniku? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce.